Strider gameplay Pc ps3 ps4 2014

## Производител : Double Helix Games

## Сайт на производителя : Double Helix Games

## Снимки от играта : Снимки от играта

## Коментар : döner yepyeni bir macera ile tamamlamak, inanılmaz yan kaydırma aksiyon, bütün mücadele ve yıldırım gibi hızlı birbirine bağlı büyük bir dünya! Tam oyun indir şubat 19. ve orijinal haline katil!

Ultimate ninja verir – Strider Hiryu, özgün assassin ilham veren birçok üçüncü şahıs aksiyon döner başlıklar için tamamen yeni bir oyun yeni nesil oyuncular olarak ele alıyor Grand Master Meio.

Yıldırım hızlı muharebe – bir cephanelik Kullanın ve silah taşır iken düşmana karşı dilimleme yolumuzu birbirine bağlı büyük bir oyun dünyası.

Plazma Cyphers – yakıcı Gelen düşmanları için dondurma veya bunların parçaları bir dizi saptırma mermi, yıkılmaz plazma tahsil cypher sunan bir dizi eylem taktikleri için oyuncular düşmanlarına karşı kullanmak için.

Sorunsuz Traversal – Atlama, tırmanma ve koş ile oyun dünyası geniş bir hız ve çeviklik ninja iken yüzeylere tırmanma kazanmak için ekstra yükseklik ve ilgi çekici düşman neredeyse herhangi bir yönü.

Çeşitli düşman tasarım – sibernetik askerler için büyük biyo-mekanik yaratıklar düşman türleri Strider garanti çekici ve benzersiz savaş zorluklar.

## Изисквания :

Минимални изисквания:

İşletim sistemi: Windows Vista SP2 x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9550, 2.83GHz / AMD Phenom II X3 720 2.8 ghz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran kartı: ATI Radeon HD 5770 / GeForce GTX 460 veya daha iyisi

DirectX: Version 11

Ağ: geniş Bant İnternet bağlantısı

Sabit Disk: 3700 MB boş alan

Ses Kartı: DirectX 9.0c Uyumlu

Ek Notlar: Entegre grafik çözümleri desteklenmiyor. Kumandası önerilir.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...