Taylor Swift vs. One Direction Grammy Ödülleri

grubu atışması videosu izle, haberlerinden seçme videolar, amerikan müzik ödülleri töreni video izle

Taylor Swift vs one direction - bilalozelcicom

vs – bilalozelcicom

Oylama 26 Yıllık Kids ‘Choice Ödülleri için başladığında Evren karşısında, Directioners ve Swifties Sevgililer Günü için hazırlanıyorlar. Yukarı sevdiğim şarkı bu yıl Taylor Swift’in “Biz hiç Birlikte Geri Alma Asla mı” ve One Direction adlı “Sen Güzel Yapan Nedir,” Swift’in ex vokal içeren vardır.

“Biz çok mutluyuz,” 1D Harry Stilleri grubunda iki aday İnsanlar, en sevdiğiniz müzik grubu için diğer söyledim. “Geçen yılki gösterinin ‘Sen Güzel Yapan Nedir’ gerçekleştirmek için şaşırtıcı oldu. Bizim inanılmaz fanlar ve destekçileri için her zaman olduğu gibi teşekkür ederiz!”

Diğer favori şarkı adayları PSY adlı “Gangnam Style” ve Carly Rae Jepsen adlı “Belki Call Me.”

Büyük slam Swift hiç onun eski sevgililerinden biri vermiş miydi? Bazıları onunla bir bölünme sonra şarkıları kadar rüzgar, ama bu şimdiye kadar Sunulan olan en bariz kamu diss gerekiyordu. Eh, o Saturday Night Live üzerinde iken onu Joe Jonas, 2009 yılında geri diss, muhtemelen yakın geliyor.

“Hey Joe. Ben de gerçek yapıyorum. Ben SNL ev sahipliği yapıyorum,” diye Jonas Brothers üyesi onu split aşağıdaki söyledi.

Yine de, alaycı birisi büyük küçümseme gösteren en küçük düşürücü yollarından biridir. Harry Styles Taylor Swift’in Ödülleri slam şimdiye aldı onu eski sevgililerinden kötü tedavi biriydi düşünüyor musunuz? Eğer One Direction şarkıcı o var ne hak düşünüyor musunuz?

Yukarıdaki Yahoo bağlantıya tıklayarak Hiç Grammy Ödülleri Pazar Birlikte Geri Alma Never Taylor’ın performansı göz atabilirsiniz. Eğer Harry’nin grup arkadaşı mı – Niall Horan, Liam Payne, Zayn Malik ve Louis Tomlinson – Grammy ekti almak için onu bulacaktır?

Swift Yeşil ünlüler onurlandırmak for Büyük Yardım Ödülü Sonuçları, Gecen Yıl Da Dahil OLMAK üzere, 2010 yılından met Yana three KCAs kazandı. Ayşe Yıl o Adele karsı gidiş Kadar sevdiğiniz Kadın Şarkıcı for de var, Perry ve P! Nk Katy.

Favori erkek şarkıcı kategorisinde, Justin Bieber, Bruno Mars, Blake Shelton ve Usher kozlarını ve sevdiğiniz müzik grubu için, 1D Big Time Rush, Bon Jovi ve Maroon 5 karşı karşıyadır.

Reality show dünyasında, “American Idol” ve “The Voice” yarışacak iken TV kategorilerinde, Selena Gomez En sevdiğiniz TV aktris adaylığı var.

Rootkitler slimey gösterisi aktör Josh Duhamel hosting ile Nickelodeon 23 Mart gerçekleştirilecektir.

Favori Müzik Grubu
Big Time Rush
Bon Jovi
Maroon 5
One Direction

En İyi Erkek Şarkıcı
Justin Bieber
Bruno Mars
Blake Shelton
mübaşir

Favori Erkek Şarkıcı
Adele
Katy Perry
pembe
Taylor Swift

Favori Şarkısı
“Belki Call Me” – Carly Rae Jepsen
“Gangnam Style” – PSY
“Biz hiç Birlikte Geri Alma Asla mı” – Taylor Swift
“Ne güzel yapar” – One Direction

Favori Reality Show
“Amerika’nın Got Talent”
“American Idol”
“Ses”
“Wipeout”

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

one direction sevgilileri (26) , one direction ödül töreni 2013 (19) , grammy ödülleri one direction (18) , grammy ödülleri 2013 one direction (12) , one direction ödül töreni (12)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir