The Guild: I’m the One That’s Cool Yabancı Şarkı

‘Lonca’ fan hevesli olarak, yıl boyunca gösteri evrimini tanıklık etmek ilginç oldu. Gösterisi nispeten bilinmeyen vardı ve günümüze kadar kısıtlı bir bütçeyle oldu gibi görünüyordu ilk sezonunda, izlemekten. Şimdi, Guild milyonlarca ve Felicia Day, onun yaratıcısı tarafından izleniyor, kendi resmi kanalı (bağlantı kanalı, fakat sitenin kendisi değil) Muhtelif & Geek çağırdı.

Gösterinin beşinci sezon henüz başlamamış olsa da, bir müzik video Geek & Muhtelif resmi başlangıcına denk yayımlanmıştır. Müzik video ile birlikte, kanalda üç gösteri aşağıda görebilirsiniz gala aldı.

Guild – Ben Soğuk var biri değilim
– Ben hala iyi bir video ‘You Wanna Tarihi My Avatar mı’ düşünüyorum, ancak gelişmiş üretim değeri inkar var.

Flog: Demircilik
– Eğer Felicia Day aura charmed konum ne kadar bağlı flog daha keyifli zaman belirleyecektir. Bu temelde Felicia Day kendi video blog, ama amatör aksine o gider ve yerleri ziyaret etti. Eğer işleri demircilik, saatçilik nasıl merak ediyorsanız, ben bölüm tavsiye edebilir.

g

Dark Horse Comics – Gizli: Bölüm 1
– Ben Geek & Muhtelif izledi gösterir ki, bu farkla benim favorim oldu. Devam edin ve daha fazla hareketli çizgi roman umudu beni kaydolun. The Secret ilk değil, ama yüksek kalitede.

Masa Ep. 1: Small World
– Gösterisi bir aferin intro var ve Wil Wheaton insanların tahta oyunları oynamak oturup anlatıyor bir gösteri için çok gerekli parlama getiriyor. Eğer masa oyunları gibi ve hobi gerçekleşecek izlemek için ilginç bir yol istiyorsam, herkes için bu tavsiye edemez iken, o zaman bir şans tanıyın.

Genel olarak, ben Geek & Muhtelif gala keyif aldım. Hepsine ayak uydurarak verilmeyecek olsa da, hiçbir kanala giren çaba inkar, ve gösterileri açmak var. Konu yüksek çeşitliliği ile, sizin ilginizi çekecektir ve zamanınızı emecek bir şey olması kaçınılmazdır oluyor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir