The Witcher 2 – Oyunlar 2012

Son olarak : Xbox 360 için Kings Enhanced Edition Assassins çıktı. Oyun meraklıları çoğu için bu çok az diğer oyunlar sunabileceği mükemmel oyun deneyimi sunuyor. Ama üzgünüm genç oyun tutkunları için, bu size ait görünmüyor.

Güncellenmiş konsol sürümü yoğun eylem dört saat daha geliyor. Yani güncelleme oyun konsol kullanıcıları aynı zamanda zaten varolan sürümünü satın almış olanlar, sadece çekmek için gidiyor. Yeni büyük maceralar yeni yerler ayarlanmış gibi görünüyor. Bu Loc Muine altındaki oda ve Loc Muine dağlar ve gizli bir mağarada pasajında ​​ılıman bir iğne yapraklı orman bir yeraltı sistemi oluşur. Bu yeni maceraları sadece çok büyüleyici ancak oyuna hikaye tabanlı oyun en az dört saat ile gelen değildir.

The Witcher 2: Assassins of Kings ilk PC için yayımlanan ve dünya çapında oyun tutkunları ile büyük bir hit oldu. Zaten RPG almak onun dünyevi, karanlık fantezi ile hayranları bol kadar seçti. Bir rapor Witcher 2 orijinal bahsederken: Assassins of Kings KIRMIZI en devamı BioWare ve Bethesda çalışmalarının yanında gururla duran, türün çok zirvesine serisi yüksek “diyor. The Witcher 2 ve şimdi uzmanların kendi Geliştirilmiş parçası olduğu PC sürümü çok daha iyi ve çok daha geliştirilmiş olduğunu oybirliği vardır.

The Witcher 2: Assassins of Kings ünlü Polonyalı yazar ve hikâyeci Andrzej Sapkowski romanlarından biri dayanmaktadır Witcher oyunlar Rivia, büyü ve yakın dövüş konusunda eğitimli profesyonel bir canavar avcısı bir Geralt’ın izleyin. O Wolverine gibi rejeneratif sağlık sahip gibi görünüyor. Ama bir rapor haklı olarak farklı bir gri-beyaz bir at kuyruğu ve yaralı gövde, Geralt’ın bir kır saçlı, hiç akıllıca bir katil olduğunu söylüyor.

Fakat genç oyun tutkunları oyun ‘Olgun’ olarak değerlendirildi ve sadece şiddet çok ama tam çıplaklık yok edilmiş olması nedeniyle hayal kırıklığı olabilir. Oyunda Bu katma erotik bölüm çok oyuncular için bir artı noktası olabilir, ancak genç olanlar için bu kapalı bir dönüş olabilir.

Bu arada oyunun CNN Larry Frum oyunu “derin bir hikaye, karmaşık muharebe ve oyuncular ilgilenen ve ilgili tutar daldırma düzeyi ile eski uzanan büyük bir iş yaptığını söyleyerek değerlendirenler ve oyun gelen övdü ediliyor. Olgun komplo “, çok iyi işlendiğini tiyatro uğruna drama önemsiz ayrıntılar de batağa saplanmış değil. Bu arada oyun geliştiricisi Ziemak Marek şimdi o oyun tam olduğunu memnun olduğunu söyledi. “Sonunda bitmiş … Biz onunla çok mutluyuz” dedi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir