Uefa Avrupa Ligi Final Maçı 2012

2012 Avrupa Ligi başlık 07:45 BST başlayan in Bükreş Arena Nationala gelen Atletico Madrid Athletic Bilbao canlı için tüm İspanyol finaller için tehlikede bu gece olduğunu.Romanya’nın başkenti iki Avrupa Ligi Final Maçı 2012 La Liga rakipleri çatışması izleyin ve zaferle ortaya çıkacak kim olduğunu görüyorum.

Atletico Madrid’in şimdiye kadar bir 11 oyunu Europa League galibiyet çıktı, ve kesinlikle bu geceki oyunda bir ivme olacak. Final Maçı 2012 Bu Los Colchoneros bir Avrupa rekabet öncesi Athletic Bilbao karşı oynadığı hiç bu olsa ilginçti.

Ama oran 150 yerel ligde toplantılarda Athletic 59 karşı 64 galibiyet açar sermaye kulüp lehine kesinlikle. Bu Atletico sekiz büyük Avrupa nihai olacaktır.

Bu arada, Athletic Bilbao, son 11 maçı sadece dört kazandı. Onlar bile önce aa Avrupa kupasını kazandı hiç. 2012 Ama bu takım kesinlikle bu akşam onların en iyi şeklinde olacak çünkü, hafife alınmaması gerektiği anlamına gelmez.

Atletico Madrid Courtois yılında çıkarmalarını bekleniyor; Juanfran, Miranda, Godin, Filipe; Suarez, Gabi; Adrian, Diego, Turan; Falcao. Iraola, Martinez, Amorebieta, Aurtenetxe;; De Marcos, Iturraspe, Herrera; Susaeta, Llorente, eylem Muniain Athletic Bilbao için, muhtemelen Iraizoz görmek için bekliyoruz.

UEFA Maç Merkezi, Kanal 5, DirecTV, EuroWorld Spor ve TEN Sports Hindistan üzerinden İzle Atletico Madrid Athletic Bilbao canlı izle. Diğer en vivo yayınlar ve UEFA Avrupa Ligi final oynatma için yerel liste kontrol edin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir