uefa avrupa ligi finali 2012

uefa avrupa ligi finali 2012

Romanya nın bükreş kentinde oynanacak olan uefa kupası avrupa ligi final maçını Atletico Madrid takımıyla Athletic Bilbao takımları oynayacak. iki ispanyol takımın mücadelesi nefes kesecek. arda turan ın 2012 avrupa ligi final maçında atletico madrid formasıyla ter dökmesi bekleniyor.

BÜKREŞ, Romanya (AP) – Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone onu sahada böyle korkutucu bir rakip yaptı aynı çelik kararlılıkla Avrupa Ligi son yaklaşıyor – duygu için vakti olmayan, gözleri sadece ödül sabitlenir.

Çarşamba günü Athletic Bilbao Marcelo Bielsa, Arjantin milli takımı ile dört yıl için antrenörü karşı fikir birbirine düşürdü. Ama Simeone hatırladınız reddediyor: “Ben anları hatırlamak için burada değilim,” O maç arifesinde sertçe söyledi. “Biz bir final oynamak için buradayız. Zaten Marcelo de hayran ifade ettik.

“Ona ne düşündüğümü bilir – ve ben yarının oyunu ile ilgisi olmayan şeyler hakkında konuşmaya gerek yok.”

O geri kulübünün taraftarlarının ev, Simeone, 42, için teşvik herhangi bir kelime olsaydı, ne zaman tekrar hiçbir duygu gösterdi sordu: “mesajları göndermeyi beğenmiyorum” dedi.

Bielsa, 57, o podyuma aldı okuma ve ara sıra notlar alarak, tamamen farklı bir figür – ve bir kez bakarak değil – oyuncularına heyecan konuştu. Soruları yolunu geldi bile, o sadece isteksizce düşünceye dalmış ve her zamanki içe dönük, sessiz tonlarda konuşurken kez, bir çift baktı.

“El Loco” (“deli”) lakaplı, onun orta saha uygulayıcısı olarak Simeone ile Arjantin, hayal kırıklığı yaratan bir grup kampanyasından sonra elimine edildiği Japonya’daki 2002 Dünya Kupası muhalefet oyuncuların 1.000 ‘den fazla video kasetleri aldı bir futbol obsesif var . O da teknik direktör Şili milli takımı için gitti rağmen takımda futbolculuk kariyerini, Arjantin özel oldu.

O Çarşamba günü tüm-İspanyolca karşılaşma mümkün yaklaşımlar dolambaçlı biçimde konuştuk onun detaylara olan ilgisini net bir Çarşamba oldu. Ve en antrenörler – – Simeone ile kontrast büyük olamazdı.

Kendi benzersiz şekilde o bir “kaygı ve sakin dengeli doz” göstermek ekibi için ihtiyaç konuştu – “. Gibi iki büyük çeşniler kompozisyonu” hak kazanma hedefi ile

Simeone, 42, uzakta oyuncusu ve antrenörü hem de Inter Milan ile 1998 yılında kupayı kaldırdı sahip olarak rekabet kazanmak için tarihin sadece üçüncü kişi olma itibaren bir zaferdir.

Takımının seti giyen, o er doğrudan sonucunu etkilemeye muktedir Çarşamba günü çizme giymeyi duyarım başvurdu.

“Kokusunu alabilirsin, bunu hissediyorum,” diye Romanya’nın başkenti stadyum etrafında bina, maç öncesi atmosferi dedi. “Bu garip. Bir oyuncu olmak için kesinlikle daha iyi,” dedi.

“Bir koç olarak, fikirleri, düşünceleri ve görüntüleri bir yük aklını geçer. Bir oyuncu olarak, büyük şey bir final oynuyor. Bir oyuncu sahada söndüğünde, her şey onunla ilgili değil.”

“Sen kişiliğe gerekir -. Ve etrafınızda neler olup bittiği hakkında çok fazla düşünmemeye kafanı dolduruyor Her şey bir finale sahne önüne geçebilir” dedi. “Herhangi bir kullanım olduğunu Hiçbiri. Önemli olan nihaidir.”

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir