UEFA Euro 2012 Pc Oyunu

UEFA Euro 2012 Pc Oyunu

eufa euro 2012 pc game kurulumu videolu resimli anlatım

EA indirilebilir içerik olarak tie-in FIFA turnuva yayımladı ilk işaretler. Son olarak, sadece bu yüzden İngiltere, aslında bir kez için bir şeyler kazanmak görebilirsiniz başka bir tam-fiyatlı kutulu ürün gouged almak gerek yoktur. Euro 2012 içeriği zemin üzerinde oldukça ince olmasından dolayı da, sadece de var. Lisanslı stadyumlar, kitleri ve yeni yorumların normal dizi kesinlikle turnuva atmosferi yakalamak, ancak gümüş kovalamak ya da beyni uyuşturan mat Expedition modunda oynamak dışında yapacak başka az şey var.

Bu videoWatch High Def bu videoya
Euro 2012 merkez, elbette, turnuva kendisidir. Bu resmi lisanslı takımlarından biri, bir grup içine çekilmiş olsun almak ve sonra bir oyun haline atladıklarını. FIFA 12 Tüm kurulum seçenekleri mevcut, bu yüzden her maç öncesi kolaylığı ile kadro oluşumu ve taktikler yönetebilirsiniz. FIFA yiğitlerini Clive Tyldesley ve Andy Townsend gelen mükemmel yeni yorumu ile birlikte UEFA mor süslen güzel ayrıntılı yeni stadyum bir ürün yelpazesine de eylem atmosferik bir görünüm yaratıyor.

Bu eylem aynı his kalır, bu yüzden vâkıf hiçbir yeni tweaks vardır. Taktik defans sistemi, fizik-powered Oyuncu Impact Engine düzgün animasyon, ve FIFA 12 salya hassas inceliklerini büyük stratejik oynamak her maç tempolu ve dram dolu tutmak – buna bir tatmin edici ve eğlenceli bir oyun oynarlar. Bu finale üzerinden yol yapım ve zafer için seçilen takım aldıktan sonra kupa kutlamaları biraz anticlimactic o, sonra hayal kırıklığı var. Emin, havai fişek ve kupa öpüşme biraz vardır, ama hepsi çok kısa var. Bu yardım ancak tüm sabit işten sonra, siz ve ekibiniz ana menüye geri atılmadan önce biraz daha hak ettiğini hissediyorum.

Kenara ana turnuvadan, Euro 2012 özellikleri Sefer adında yepyeni bir mod: futbol, ​​Risk ve oyun toplama kartı arasında bir haç, böyle şeyler her aniden inanılmaz sıkıcı ve doyurucu olmayan oldu eğer. Siz rastgele rezerv oyunculardan oluşan ekibinizin geri kalanı ile, seçtiğiniz bir ülkeden bir yıldız oyuncu seçerek başlayın. Bu takım daha sonra yol boyunca çok sayıda ev milletler yenmek umuduyla, Avrupa çapında bir yolculuğa yola çıkıyor. Ama sizin gibi kimseye meydan olamaz. Takımlara meydan okumak için, yalnızca ilk takım yenerek verilir yollar inşa etmeliyiz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2012 pc oyunları (362) , euro 2012 pc game (296) , (119) , euro 2012 oyunu (99) , oyna (89)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir