Uefa Kupası Finali 2012 hangi kanalda saat kaçta

• 17:00 Akşam Haberleri
• 18:15 Ekonomi Piyasalar
• 18:20 Spor Bülteni
• 18:30 Gece Gündüz
• 19:00 Akşam Haberleri
• 19:40 Spor Bülteni
• 20:00 Ana Haber Bülteni
• 21:00 Avrupa Ligi Finali: A.Madrid-A.Bilbao
• 01:00 Haber Bülteni
• 03:15 0–>100

Athletic Bilbao eleme aşamaları bütünlüğü için Avrupa Ligi odaklanmıştır. La Liga’da bir üst dört kaplama bu bahar onlar için ulaşmak içinde çok olduğunu ve bu belki de Şampiyonlar Ligi için daha kolay bir yolu vardı, saat kaçta ama onlar daha potansiyel bir kupa kazanmaya odaklanmıştır. Marcelo Bielsa öncesinde Avrupa Ligi anahtar oyuncular La Liga’da geçen hafta dahil olmak üzere, bu sezon eşleşen dinlenmiş oldu.

Diego Simeone yaptığı Atletico Madrid tarafı ile böyle bir şey yaptı. Bu hafta sonu en iyi takım oynadı ve dördüncü yarışında kendilerini tutmak için Malaga üzerinde büyük bir galibiyet çıkardı. Çarşamba günü hafta sonu ve performans Malaga sonucuna bağlı olarak, Atletico gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde bir yanaşma kucaklamak için iki atış hakkınız olabilir.

Tabii ki, çok uzak ödül var. Çarşamba günü, Atletico Madrid ile Athletic Bilbao bir kupa hemen ödül için oynayacak. Finali 2012 hangi kanalda saat kaçta Geçen sezon olduğu gibi iki Portekizce tarafı kapalı karşılaştığında, kupa için aynı ülkede mücadele iki takım bir kez La Liga tarafın sonra iyice rekabet hakim.

Üst üste ikinci yıl için, Radamel Falcao son katılan ve üst üste ikinci yıl için, o yarışmada önde gelen golcü olduğunu. O Atletico attığı hemen hemen her hedefe vesile olduğunu, ve onun oyun üstünde değilse, takımı Bilbao ile mücadele edecek. Athletic kilit adamı, Uefa Kupası Finali 2012 hangi kanalda saat kaçta ileri belki de Fernando Llorente kendi merkezidir. Genç yıldız Iker Muniain ve diğer ilk tercih oyuncunun bir çift ile birlikte, o bu oyunun beklentisiyle hafta sonu oynamak değildi.

Silvio Atletico ve Juanfran sağ arka başlayacak için çıktı. Tiago Mario Suarez ve Gabi midfield merkezinde başlangıç ​​muhtemeldir, Uefa Kupası Finali 2012 hangi kanalda saat kaçta yani süspanse edilir. Defans Luis Perea yeni bir sakatlıktan geri döndü. Athletic Bilbao sağlık çoğunlukla temiz bir fatura var, ama ilk seçim defans oyuncusu Fernando Amorebieta bir oyun zamanı karardır. Diye oynatamıyor ise Mikel San Jose ve Javi Martinez başlangıç ​​merkezi savunma eşleşme olacak.

Uefa Kupası Finali 2012 hangi kanalda saat kaçta ne zaman nerede ntv izle canlı yayın maç özeti golleri video izle. Uefa Kupası Finali 2012 hangi kanalda saat kaçta hangi statta hangi ülkede.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

uefa 2012 hangi kanalda (12) , uefa kupasi finali 2012 (12)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir