Yazılı Facebook Kapak Fotoğrafları – facebook kapak fotoları

Twitter’ın da sonrası giriş kısmında birçok kullanıcıya banner şeklinde profil resmi sunmasıyla ’un ne kadar doğru bir iş yaptığı ilk kullanım zorluğu sonrası gayet açık şekilde görünüyor.

Yazılı Facebook Kapak Fotoğrafları

Yazılı Facebook

Yazılı Facebook Kapak Fotoları

yaziliface-01

Picture 1 of 78

Yazılı Facebook Kapakları yeni

sozlukapak2

Picture 1 of 30

Hd Karışık Kapak Fotoğrafları

hdkapak-001

Picture 1 of 144

2012 yılı sonlarına doğru iyice artan Facebook kullanıcı sayısı sonrası 2013 yılına yepyeni projelerle girmesi beklenen Facebook Twitter’ın hızla gelişmesi sonrası yaptığı yeniliklerle adından söz ettirerek yani timeline uygulamasını hizmete sundu. Bir çeşit profil kapısı gibi görünen Facebook kapak fotoğrafları da bu uygulamanın hizmete girmesi sonucu birçok profil için vazgeçilmez bir ayrıntı oldu.

Özellikle genç nesil için kullanımı hızla artan Facebook bu anlamda büyük rağbet göre Facebook kapak fotoğrafını değiştirme özelliği ile yeni bir stil ile 2013 yılına girmeye hazırlanıyor.

Aşk ve müzik alanında sıkça hayran kitlesine sahip olan sanatçıların ve komiklikleri ile güldüren karikatürlerin üst sıralarda yer aldığı Facebook zaman tüneli foıtolarından yüzlercesi üst bölümde yer alıyor.

yeni ve etkileyici zaman tüneli resimleri. facebook için üst kısıma koymak için örnek resimler. yazılı ve resimli facebook zaman tüneli kapak fotoğrafları. timeline kapak fotoğrafları 2012. ekşi kapak resimleri. en güzel beğenilen ilginç face kapak fotoları. feysbuk kapak fotoğrafları yeni ve birbirinden ilginç kapak fotoğrafları. yazılı facebook kapak fotoğrafları ne zmaan, yazılı facebook kakap fotoğrafları albümü, 100 adet facebook kapak resimleri. facebook zaman tüneli için hazırlanmış birbirinden şık yeni timeline kapak fotoları.

kapak fotoğrafları

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

facebook kapak fotoğrafları (20740) , kapak fotoğrafları (20282) , yazılı kapak fotoğrafları (8156) , facebook kapak fotolari (6025) , face kapak fotoları (4834)

Benzer yazılar

2 Responses to Yazılı Facebook Kapak Fotoğrafları – facebook kapak fotoları

  1. nehir dedi ki:

    bu fotolar süper nasıl facede paylaşılıyo ya

  2. eda dedi ki:

    çok güzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir