Yazılı Komik Facebook Fotoğrafları

800 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Facebook sosyal ağ sitesi ve şu anda da dünyanın 2. en iyi sitesi. Facebook bağımlısı kullanıcılar için gerçek hayatta ve Facebook’ta farklılık ve karışıklık kalır.

Bağımlılık bazı yılki insanlar toplanacak ve yazı vb Facebook için bazı Komik Çizgi Film Resimler kız arkadaşı öpüşme sonra, duş aldıktan sonra, başlatmak yedikten sonra durumu güncellenir sonra daha aynı şekilde artarsa​​, onları seveceksiniz.

Facebook kapak fotoğrafları ile yeni zaman çizelgesi düzen tanıttı, birçok kişi kullandıkları nefret aşk ücretsiz bir hizmet için daha fazla değişiklik ile rahatsız. Diğerleri ise, yaratıcı ve esprili almak için bir şans olarak kapak fotoğrafları söylüyorlar. Bu listedeki komik Facebook kapakları ellerinde büyük fikir ve belki de biraz zaman ile Facebook kullanıcıları ile oluşturulmuştur. İkinci liste kendi kişisel hesabına kullanılmak üzere hazır benim en sevdiğim komik Facebook kapakları 9 sahiptir. Sayısı 10 olarak, size durumda bu yazı size yaratıcı almak için ilham kaynağı olmuştur kendi komik ya da ilginç Facebook kapak oluşturmak istiyorsanız, bilmeniz gereken boyutları dahil ettik. Tadını çıkarın!

Mattyboyywonder By Kapak

10: Mattyboyywonder tarafından Waldo Kapak var

Bu sadece bana bunu görmek her zaman gülümsetiyor. Bu bir Facebook kapak unutulmaz olması gerekir her şeye sahiptir. Waldo var, tabii ki – – Bu eski bir favori çağırıyor ama benzersiz bir spin biraz koyar. Ben aslında başka bir Waldo orada bir yerde gizli, yok olduğundan emin olmak için bu birkaç kez baktım. Arkadaşlarınızla Facebook üzerinde daha fazla zaman harcamak emin olmak için ne harika bir yol.

Muhammed L. Azzam ile Kapak

09: Out Reach Kapak Muhammed L. Azzam tarafından

Tüm komik Facebook dışında Bu yazı için göz kapakları, bu benim için göze çarpıyordu. Bu arada profil resmi ve kapak resmi iş bir arada ve mükemmel Steve Jobs teklif uygun seviyorum. Istediğimiz şey her zaman ulaşamayacağı biraz dışarı – ve sadece liste hayat bu değil.

Aly Moffatt By Kapak

08: Aly Moffatt bir Çamaşır Makinesi Kapak hapsoldu

Bu Facebook kapak hakkında her şeyi seviyorum. Çok iyi kendisi kapak profil resmi Facebook sorunsuz montaj ile yapılmış. Bunun yerine sadece bir şekilde kapak fotoğrafı ile profil resmi etkileşim sahip, bu gerçekten genel tasarımına profil resmi çeker.

Sune Adler Miltersen By Kapak

07: Sune Adler Miltersen tarafından Dev Kedi Kapak

Bu en komik Facebook biri ben sadece bana parlak her şeyi yapar kedinin yüzündeki yoğun ifade ile mükemmel eşleşen adamın yüzünde hiç seen.The göz ettik kapsar kesinlikle. Tabii ki, bu da benim en sevdiğim şeylerden iki birleştirmek için olur – bir yaratıcı fikir ve bir kedi. Benim kitap Kesinlikle bir kazanan.

Tanner Ringerud By Kapak

06: Tanner Ringerud tarafından Duck Hunt Kapak

Her zaman biraz sevgi veren birini görmek güzel yani Duck Hunt bir çocuk olarak benim en sevdiğim oyundu. Orada Facebook var bu (sizin ‘mansiyon’ aşağıda bir örnek bulacaksınız) benzer dışarı kapakları çok ama o kadar iyi bitti çünkü ben listede bu koymak zorunda kaldı. Şahsen değiştirdik tek şey silah oldu. Ben orijinal Duck Hunt silah biriyle bir profil resmi kullanılmaz ama Tanner biraz farklı bir şey için gitti neden görebilirsiniz.

Richard Karlstrom By Kapak

05: Bir Kapak içinde bir Kapak içinde Kapak … Richard Karlstrom tarafından

Bu bir aşk. Bu eğlenceli ve eşsiz ama aynı zamanda inanılmaz derecede yaratıcı var. Daha önce bu gibi tüm görüldü fotoğrafları ettik ama kavramını alarak ve harika bir Facebook kapak oluşturmak için kullanmak için Richard ciddi kredi vermek zorunda. Ben kapağın ortasındaki adam aslında Richard oldu ya da profil resmi uyumlu, ben biraz daha kaldığını düşünüyorum ama güzel hepsi aynı yürütülen büyük bir kavramdır.

Antonio Fadda By Kapak

04: Antonio Fadda tarafından Pasaport Kapağı

Bu sadece yukarıdan aşağıya doğru fantastik bir kavramdır. Ben soru seviyorum, kavram seviyorum ve her şey doğru dizilmiş nasıl seviyorum. Ben de bir Guinness t-shirt olduğunu inandığımız için Antonio kredi vermek zorunda. Bu beni küçük detaylar var, sanırım. Ben bu yaklaşık bir çoğu gerçekten sürece profil resmi bir portre olduğu gibi, o seçer profil resmi ne olursa olsun çalışacak olması ne gibi düşünüyorum.

Damian Sanchez ile Kapak

03: Damian Sanchez Yeşil Boya Kapak

Bu biridir Facebook sadece gerçekten bir, çok özel profil resmi ile çalışır ama gerçekten şeylerin büyük düzeni önemli sanmıyorum kapsar bu. Ben o onun profil resmi değiştirmek istedim karar eğer o başka bir oluşturabilirsiniz eminim çok Damian bir yaratıcı, komik Facebook kapak yarattı. Yüzünde ifade bu satıyor ne gerçekten. Çok iyi yapılır.

Kökeni bilinmeyen

02: David Kapak ve Yaratılış

Bu, hiç kuşkusuz, ben şimdiye kadar gördüğüm en komik Facebook kapak olduğu için doğru bu bir kredi değil bir utanç. Bu listede muhtemelen benim favorim. Kapak fotoğrafı ve profil resmi sadece bu yüzden mükemmel bir uyum ve, hadi, bir hamburger dev bir ısırık alarak bir kedi. Ben bu biraz saldırgan bulacaksınız olanlar var eminim ama gerçekten sadece çok ciddiye alınmamalıdır eğlenceli zararsız bir parçasıdır.

Giuseppe Draicchio By Kapak

01: E.T. Giuseppe Draicchio tarafından Kapak

Ben bu kapağı tapıyorum. Tüm komik Facebook dışında bu listede dahil baktı kapsar, bu bir numara iniş zorunda kesin olarak biliyordu. Her şekilde sadece kesinlikle mükemmel. Sadece bu yüzden inanılmaz iyi bitti. Giuseppe kesin, bu bir harika bir iş yaptı. Profil resmi çok iyi kapak fotoğrafı sığar. Ben değiştirmek istiyorsunuz bu yaklaşık bir şey olduğunu sanmıyorum. Parlak bir iş.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

facebook komik profil resmi (107) , komik fotolar facebook (65) , gulmeli yazili sekiller (61) , yazili gulmeli sekiller (59) , facebook komik (39)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir