Yeni çıkacak telefonlar 2017 – 2018


Samsung Galaxy S8 & Galaxy Note 8
Google Pixel 2
& Mi Mix 2

HTC 11

Nokia 8

Söylentilere göre iPhone 8’in 1000 dolardan başlayacağı tahmin ediliyor. Sadece benim mi yoksa günümüzde bir telefon için bu waaaayyy fazla mı? Marka değeri ve her şeyi bir kenara bırakırsak, o fiyatı nasıl haklı çıkarabilirler ve neden bir telefon için bu tür bir parayı ödeyecek kadar ödeyesiniz?

Ne olduğunu biliyor musun, tüm akıllı telefonlarla söyle demeyi düşünüyorum. Çıkarılabilir bataryalara sahip olmaktan vazgeçtiler ve biri için 600 £ civarında bir ücret istiyorlardı, şanslıysanız birkaç yıl süreceklerdi. O fiyata 48 inçlik bir televizyon satın alıp değiştirebilirim ve sonuncusu 15 yıl sürdü, bana yalnızca Nokia 3210 verin, gerisini de alabilirsin.temel bilgilere geri dönüp, hayır dediğimizde akıllı telefonun fiyatı ne kadar olur ki, Apple fiyatlarına bakmak yeterlidir. Sony’yi şişirilmiş fiyatı olan bir “Sony” hafıza kartı satın almak zorunda kaldıklarında, herkes artık temel bir SD kartı kullanıyorken, Sony’nin nerede olduklarını öğelerini hatırlayın. Herkes 3210’u nereden bulabileceğimi biliyor mu?

hakkında herhangi bir yorum var mı? Neyse, bana neden telefonum ve bir dizüstü bilgisayar için bir akıllı telefon almalıyım (maliyet için).
Eksileri
İyi bir telefon yaklaşık 300 dolar. İki yılda bir mi? Dolayısıyla yılda 150 dolar artı verilerde 240 dolar (ekstra). Yılda yaklaşık 400 dolar. O parayla alacak başka şeyler var. Neredeyse aynı derecede iyi bir ultrabook (iki yıl) kadar.
Birçoğu geri dönüştürülmediğinden, milyonlarca telefon atık akışına çok şey katıyor
Akıllı bir telefon edersen can sıkıntısı katilidir. Yani, birçok kişi dikkatini çekmek için başka bir şeyi tarar.
Kameralar, iyi bir mega zoom kameraya eşit bir kaliteye pek kavuşmamıştır.
Bir resmin gösterdiği fikri öğrenebilirsiniz, ancak küçük boyutlu ekran, çok şey kaybettiğiniz anlamına gelir.
Taşınmaları oldukça zordur. İnsanın kıçına takılırlar ya da bir el sürekli bir tane taşıyarak bağlıdır.
Müziğim Apple Lossless’de. Müziğimi çalmak için şimdi Apple’a bağlı mıyım? Maalesef, 70 gig’lik veriler gerekiyor ve Apple SD kartlara izin vermiyor.
İnsanlar gerçekten benimle konuşmak istiyorsa, beni ara. Kısa metinler iyidir. Yazı dizisi konuşmaları gerçekçi görünmüyor.
Akıllı telefon, bir toplantı sırasında kullanmak caziptir.
Bilgisayar oyunları oynamıyorum.
Birçok kişi, telefonlarına bakmak için sahip olduklarını göz ardı ederek kaba davranırlar.
Birini kaybetmek, kayıp veri yüzünden önemli bir sorundur.
Akıllı telefon için artılar:
Birinin harika bir fırsatı olduğunda iyi bir resim
Hatırlatıcılar
Not alma
Hemen bir şeyler arıyor, bir ürünün incelemeleri gibi.
Doktorları beklerken yapacak bir şey.

Sadece tamamen geliştiğini sanmıyorum. Onlar gerçekten iyi bir kamera olsaydı, SD yuvası, benim müzik çalınan, aylık 20 $ maliyet ile iyi bir için 100 $ maliyeti, bir olurdu. Nüfusun% 5’inden az olduğu için tuhaf olmalıyım.
Ne kaçıyorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

çıkacak cep telefonları 2018 (1)