Yeni çıkan cep telefonları 2012

Yeni çıkan cep telefonları 2012

Neden bir satın al?
Yoğun bir kişi olarak, sizi bekleyen müşterileriniz ve ailenizin bir adım kalmanın önemini biliyoruz. Muhtemelen masanızda veya ev amacıyla önemli e-posta veya telefon kaçırmak ve temel veri önerileri, programları, iletişim bilgileri, iş haberleri veya borsa kolay erişim sağlamak için değil bağlı hissi biliyorum. Ancak, binlerce iş için tasarlanmış PDA tarzı akıllı telefonlar (ve eğlenceli) kullanarak keşfedilen özgürlüğü var. Bu hücresel cihazlar geri kişisel dijital asistan ya da PDA, kendi köklerini. Başlangıçta önemli müşteri bilgileri, proje durumları ve görev listeleri izlemek için işadamı sağ elini olarak kullanılan bu cihazlar bir sıradan (ve kadının) bir araç haline geldi.

Bu hücresel cihazlar sadece cep telefonları çok daha fazla, onlar web anında erişim sağlar. Eğer borsa tahmin haber arama ya da hafta sonu mükemmel bir golf sahası arıyorsanız olsun, net bulacaksınız.

Bu aygıtların çoğu masaüstü bilgisayarınızda senkronize sağlar. Bu, depolamak, görüntülemek ve doğrudan el ile ilgili belgeler üzerinde çalışmak anlamına gelir. Ayrıca almak ve gerçek zamanlı push e-posta ile ev bilgisayarınızda gelen kutunuza gibi e-postalara cevap verebilir.

Bu ürünler aynı zamanda multimedya cihazları olarak hizmet verebilir, eğlence sizinle gider böylece. Onlar saklamak ve arkadaşlarınız ve ailenizle ve hatta tüm uzun metrajlı filmlerin resimleri ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Çoğu fotoğraf çekmek ve video çekmek, ama en yaygın multimedya fonksiyonu, geri MP3-yaslanın, rahatlayın ve seyahat veya molalarda ederken en sevdiğiniz müzikleri keyfini oynamak için yeteneği olabilir.

Bu cihazlardan birini kullanarak diğer dikmek üçüncü parti uygulamalar (veya uygulamalar) ve oldukça yeni bir gelişmedir. Bu uygulamalar arasında oyun ve eğlence için her şeyi çalışkan iş görevleri yöneliktir olanlar arasında değişir. Fiyat aralığında indirebilirsiniz uygulamalar binlerce, itiraz edecek bir şey mutlaka vardır.

Bu Sitede, akıllı telefonlar, kapsamlı değerlendirme ve akıllı telefon sizin için doğru olan bir karar vermenize yardımcı olacak bir yan yana karşılaştırma yazılar bulacaksınız. Apple 4S, Apple 4 ve Motorola Atrix: Ve bizim üst sırada smartphone cep telefonları kontrol ediniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

yeni çıkan telefonlar (308) , yeni çıkan cep telefonları (126) , son cikan telefonlar (120) , son çıkan cep telefonları (52) , en son çıkan telefonlar (42)

Benzer yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir